باتری ساعت

باتری های ساعت مچی با طول عمر و قابلیت اطمینان تولید می شوند ، اما در نهایت آنها نیاز به تعویض دارند. در اینجا طیف گسترده ای از باتری های ساعت تعویض از تولید کنندگان پیشرو مانند Rayovac و GP را پیدا خواهید کرد. این باتری های ساعت مچی اکسید نقره با کیفیت بالا از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و برای طیف عظیمی از ساعت ها مناسب هستند. مهم است که باتری مناسب ساعت را برای نیازهای خود انتخاب کنید و مانند آن جایگزین کنید. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است خطر آسیب دیدن ساعت خود را داشته باشید.

ما کد های معادل سازنده را در هر محصول گنجانده ایم تا به شما در یافتن باتری های مناسب ساعت مچی کمک کنیم. اگر مطمئن نیستید به کدام نوع نیاز دارید ، حتما باتری اصلی موجود در ساعت خود را بررسی کنید زیرا این امر می تواند کمک کند. دامنه باتری های ساعت ما امروز برای خرید آنلاین در دسترس است.
باتری های سلول دکمه – همانطور که از نامشان پیداست – سلول هایی با اندازه هستند که به دلیل استفاده گسترده در وسایل الکترونیکی کوچک مانند ساعت و ماشین حساب و همچنین مجموعه ای از اسباب بازی ها و بازی ها محبوب شده اند. این سلول های دکمه معمولاً به دلیل ترشح کم خود و توانایی نگه داشتن شارژ آنها برای مدت طولانی در صورت عدم استفاده تعریف می شوند. بنابراین ، با اکثر این محصولات می توان عمر طولانی داشته باشد. BuyaBattery سهام بسیار خوبی از باتری های سلول دکمه ای از مارک های پیشرو مانند GP باتری ، Duracell و Varta دارد.

نمایش 1–20 از 31 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12