باتری سمعک

باتری های سمعک با کیفیت خوب برای کسانی که به پوشیدن سمعک اعتماد می کنند ضروری است.

سرمایه گذاری روی باتری های سمعک با ماندگاری بالا و با کارایی بالا که هر بار قادر به تأمین برق قابل اطمینان هستند ، مهم است.

در batteryrace.com ، انواع باتری سمعک را از برخی از تولید کنندگان پیشرو می فروشیم ، به شما آرامش می دهیم که می توانید باتری مناسب برای نیازهای خود را در اینجا پیدا کنید.

باتری سمعک

باتری سمعک

باتری های سمعک عاری از جیوه ما از Rayovac و Duracell از جدیدترین فناوری روی-هوا استفاده می کنند. هوا روی از اکسیژن برای فعال کردن مواد درون باتری استفاده می کند ، به همین دلیل باتری های سمعک با یک زبانه بسته می شوند تا زمانی که شما آماده استفاده از آنها شوید. آنها ممکن است کوچک باشند ، اما این باتری های سمعک می توانند چگالی انرژی بالایی را تولید کنند تا به ماندگاری بیشتری کمک کند. با حفظ عملکرد و حداکثر توان ، طیف وسیعی از گزینه های باتری سمعک ما در دسترس هستند.

ما 4 اندازه متداول از جمله 10 ، 13 ، 312 و 675 را در اختیار شما قرار می دهیم. هر سایز دارای کد رنگی استاندارد در صنعت است تا پیدا کردن اندازه مورد نیاز شما ساده تر باشد. اگر در پیدا کردن باتری مورد نیاز خود مشکلی دارید ، از تماس با ما دریغ نکنید!

اندازه 10 = زرد
اندازه 13 = نارنجی
اندازه 312 = قهوه ای
اندازه 675 = آبی

نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12