کالا یدکی را بیشتر بشناسید

فروشگاه اینترنتی باتری ریس | درباره ما

درباره تیم حرفه ایی ما بیشتر بدانید

batteryrace.com در سال 1399 تأسیس شده است ، این سایت در زمینه پخش انواع باتری های مصرفی و استاندارد فعالیت دارد . در این سایت ما از سیاست بازگشت 7 روزه و ضمانت رضایت مشتری برخوردار هستیم.

نحوه خرید در سایت

تجربه خرید ساده

پس از پرداخت آنلاین کالا برایتان ارسال می گردد

فروشگاه آنلاین ما بیش از هزار محصول را دارا می باشد ، سعی می کند کالای مناسب را در زمان مناسب و با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید. batteryrace.com با افزودن یک صندوق امن و آسان ، یک خرید سریع و بدون استرس را فراهم می کنید.

حمل و نقل سریع از طریق تهران به سراسر کشور در بهترین زمان

بدون هیچ گونه نگرانی از بابت خرید کالا های نامرغوب و بدون گارنتی می توانید کالای خود را از سایت ما سفارش داده و پس از پرداخت اولیه و ارسال آدرس خود منتظر دریافت کالا درب محل اقامت خود باشید . فروشگاه ما قادر به تامین انواع کالاهای موجود در سایت می باشد و حتی اگر محصولی در سایت ما مجود نبود می توانید با شماره مدیریت 2717536 – 0912 تماس گرفته و کالای نا موجود در سایت را سفارش داده تا در صورت تامین بودن برای شما خارج از پروتکل سایت ارسال گردد.

اگر سوالی دارید ، لطفاً از طریق شماره  2717536 – 0912  با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. برای نگرانی در مورد خدمات امور مشتریان ، می توانید به ما از طریق ایمیل یا واتس اپ پیغام دهید. ساعات کار ما همه روزه به جز ایام تعطیل 9:00 صبح تا 18:00 عصر می باشد.